Vyberte si vystoupení PoleDance šité na míru Vašim potřebám

Ať už si vyberete vystoupení formou půlnočního překvapení veřejné či soukromé akce nebo okořenění firemního večírku, plesu či prezentace vaší značky nebo firmy, vždycky se můžete spolehnout, že show připravíme přesně na míru pro Vaše podmínky a požadavky. Samozřejmostí vystoupení je vlastní Stage s tyčí a mobilita.

!Ukázky show můžete shlédnout na youtube kanále na horní liště vpravo!

Duo ART

tanečně akrobatický poledance duet

-- Pavel Kolář a Lenka Kolářová -- Mistři Světa v Pole Sport 2017/ Mistři ČR v Pole Sport 2017/ Finalisté Pole Stars 2017/ Finalisté Pole Theatre Poland 2017/ Finalisté Pole Theatre UK 2017/ Vítězi mezinárodní soutěže PoleMotions 2014/ a jsou Semifinalisty Československo má talent 2015/ Vítězi mezinárodní PoleTheatre Italy 2016/ Finalisté Pole Theatre World 2016/ Medailisté soutěže Pole & ME soutěž zaměřenou na showdance 2016

Eleanor Solo show

tématické poledance vystoupení

Vystoupení v podání trojnásobné vice-mistryně ČR. Pořádáte firemní párty či jinou akci a rádi byste pozvané hosty překvapili strhujícím vystoupením? Potom je Pole Dance Show pro Vaši akci to pravé! Lenka, je vicemistryní ČR a ráda si zakládá na každém vystoupení. Vytvoří vystoupení na míru, dle Vašich požadavků.

Pánský Pole Sport

Mistr ČR a světa

Trojnásobný Mistr ČR 2016-2017 v pole sport a pole art, Mistr ČR a světa v Pole Sport v kategorii Doubles 2017, druhý vicemistr světa a Evropy 2016

Show brazilského zouku v provedení Jitky a Jirky

Zouk tanec

Zouk je tanec plný energie, smyslnosti a vášně, který principielně vychází z Lambady a jeho hlavním prvkem jsou efektivní pohyby hlavou resp. vlasů partnerky. Dnes je nejrychleji se šířícím tancem v Česku i ve světě. Jitka Hůlková působí jako lektorka a choreografka zouku v brněnském tanečním studiu Stolárna a společně s Jirkou Novákem jsou členy taneční skupiny Zoukmania, se kterou pravidelně vystupují na veletrzích tance a tanečních kongresech. Jitka i Jirka sdílí společné potěšení v zouku, ale i v dalších tancích brazilského, karibského a dominikánského původu.

Eleanor Kids

dětské vystoupení

Lenka Hůlková již několik let připravuje své poledance svěřenkyně ve věku 7 - 17 let. Vystoupení v podání finalistek republiky v polesport!